Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
A nyár utolsó RACEtáv-os edzése, őszies időben, a végén még egy kis street workout is belefért 💪🏻😎
#redcarpet #track #trackaddict #trackattack #track #trackandfield #laufen #fussbaszod #futnijo #runnersworld #runnersworld_hu #bettertogether #Instarunners #runningcommunity #runstagram
... See MoreSee Less

Comment on Facebook

Nagyon szuper volt ez is! Koszonom a lehetoseget, a tarsasagot, gratulalok mindenkinek!

1 month ago
A hagyományoknak megfelelően a Bence-hegyi Rockn Roll félmaraton 21km-es távjának győztese egyben elnyeri a Bence-hegy királya címet is. A képen I. Futásalapító Szent Tibor és alattvalója, a 15 km-es táv győztese Sanyosz látható a győzelmi lakoma előtt
#race #raceweekend #runnersworld #runnersworld_hu #runstagram #runtoinspire #laufen #fussbaszod #futnijo #instarunnersImage attachmentImage attachment
A hagyományoknak megfelelően a Bence-hegyi Rock'n Roll félmaraton 21km-es távjának győztese egyben elnyeri a Bence-hegy királya címet is. A képen I. Futásalapító Szent Tibor és alattvalója, a 15 km-es táv győztese Sanyosz látható a győzelmi lakoma előtt
#race #raceweekend #runnersworld #runnersworld_hu #runstagram #runtoinspire #laufen #fussbaszod #futnijo #Instarunners
1 month ago
"Ha Pinyő pólóban fut, közeleg az ősz "...ősi dakota mondás, de kétségtelen, hogy ma jótékony hatással bírt a teljesítményekre a hűvösben szaladgálás 😊
#track #trackaddict #trackattack #redcarpet #runstagram #runnersworld #runnersworld_hu #runningcommunity #bettertogether #laufen #fussbaszod #futnijo
1 month ago
Az élet úgy írta a hétvégi versenyek forgatókönyvét, hogy a Suhanj!6-os futóink beérkezését követően szinte egyből indult a Napfelkelte mezőnye a Balaton partjáról.
Réka fantasztikusan futott a kissé kaotikusan induló, szinte végig emelkedős versenyen, amin a fülledt és párás idő sem segített. A 10 kilis hölgyek közt abszolút 2., kategóriában 1. helyet szerezte meg, így élete második versenyen 2x is dobogóra állhatott. A legények 10 kilis mezőnyében Edzőbá abszolút 6., kategóriában 2. lett. Gratulálunk 🏆 💪🏻 🥇🥈
#race #raceweekend #napfelkeltefelmaraton #runnersworld #runnersworld_hu #Instarunners #laufen #fussbaszod #megnyertedbaszod #futnijo #futniszep #runstagram
1 month ago
Hajnalban egy kisebb kontingenssel vettünk részt a Suhanj! 6 futóversenyen. Egyéniben Dzsolti abszolút 2.helyen végzett, 6 óra alatt 73.5km-t futott. A hölgyeknél Ditke 60.4km-rel az 5. helyen ért célba. A csapatversenyt a Sanyoszistálló 3 fős csapata (Csukito, Gamplett úr, és Pinyő) nyerte óriási fölénnyel, 87.7km-t futva. A képről Pinyő alvás miatt hiányzik. Gratulálunk a szép teljesítményekhez 💪🏻🏆🥇🥈
#suhanj6 #race #raceweekend #runnersworld #runnersworld_hu #runstagram #runtoinspire #runningcommunity #fussbaszod #laufen #VictoryCeremony