Hírek, események

Állandó eseményeink:

Hétfőnként este 18:00-kor: Monday SlowSöl. Lassú, beszélgetős futás a MAC-tól indulva. kb 8 km. Tempó 5:10-5:30 között. Mi nem a német futók vagyunk. Előfordul, hogy pár percet késünk az indulással. A MAC előterében húzódunk meg általában. A Covid miatt a MAC zárva van, ezért a sorompónál találkozunk.

Szerdánként reggel 7:30-tól: RACE táv. Résztávos edzés Sanyosz irányításával. Ezen a programon csak az edzéstervvel rendelkezők vehetnek részt. Mindenki más-más edzéstervet kap a felkészültségének és aktuális céljainak megfelelően. Helyszín a Panoráma Sportközpont

Péntek reggel 7:00 Corner Hotel, Angyalföld: Core tréning és mozgáskoordináció teremben, Sinkovics Kata vezetésével. Ezek az edzések a járvány miatt szünetelnek.

Vasárnap reggel 9:00, változó helyszínen: csoportos hosszú futás terepen vagy síkon 20-25 km.

Közösségi szurkolás a nagyobb budapesti futóeseményeken, ha vannak.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Type: OAuthException
1 month ago
A nyár utolsó RACEtáv-os edzése, őszies időben, a végén még egy kis street workout is belefért 💪🏻😎
#redcarpet #track #trackaddict #trackattack #track #trackandfield #laufen #fussbaszod #futnijo #runnersworld #runnersworld_hu #bettertogether #Instarunners #runningcommunity #runstagram
... See MoreSee Less

Comment on Facebook

Nagyon szuper volt ez is! Koszonom a lehetoseget, a tarsasagot, gratulalok mindenkinek!

1 month ago
A hagyományoknak megfelelően a Bence-hegyi Rockn Roll félmaraton 21km-es távjának győztese egyben elnyeri a Bence-hegy királya címet is. A képen I. Futásalapító Szent Tibor és alattvalója, a 15 km-es táv győztese Sanyosz látható a győzelmi lakoma előtt
#race #raceweekend #runnersworld #runnersworld_hu #runstagram #runtoinspire #laufen #fussbaszod #futnijo #instarunnersImage attachmentImage attachment
A hagyományoknak megfelelően a Bence-hegyi Rock'n Roll félmaraton 21km-es távjának győztese egyben elnyeri a Bence-hegy királya címet is. A képen I. Futásalapító Szent Tibor és alattvalója, a 15 km-es táv győztese Sanyosz látható a győzelmi lakoma előtt
#race #raceweekend #runnersworld #runnersworld_hu #runstagram #runtoinspire #laufen #fussbaszod #futnijo #Instarunners
1 month ago
"Ha Pinyő pólóban fut, közeleg az ősz "...ősi dakota mondás, de kétségtelen, hogy ma jótékony hatással bírt a teljesítményekre a hűvösben szaladgálás 😊
#track #trackaddict #trackattack #redcarpet #runstagram #runnersworld #runnersworld_hu #runningcommunity #bettertogether #laufen #fussbaszod #futnijo
1 month ago
Az élet úgy írta a hétvégi versenyek forgatókönyvét, hogy a Suhanj!6-os futóink beérkezését követően szinte egyből indult a Napfelkelte mezőnye a Balaton partjáról.
Réka fantasztikusan futott a kissé kaotikusan induló, szinte végig emelkedős versenyen, amin a fülledt és párás idő sem segített. A 10 kilis hölgyek közt abszolút 2., kategóriában 1. helyet szerezte meg, így élete második versenyen 2x is dobogóra állhatott. A legények 10 kilis mezőnyében Edzőbá abszolút 6., kategóriában 2. lett. Gratulálunk 🏆 💪🏻 🥇🥈
#race #raceweekend #napfelkeltefelmaraton #runnersworld #runnersworld_hu #Instarunners #laufen #fussbaszod #megnyertedbaszod #futnijo #futniszep #runstagram
1 month ago
Hajnalban egy kisebb kontingenssel vettünk részt a Suhanj! 6 futóversenyen. Egyéniben Dzsolti abszolút 2.helyen végzett, 6 óra alatt 73.5km-t futott. A hölgyeknél Ditke 60.4km-rel az 5. helyen ért célba. A csapatversenyt a Sanyoszistálló 3 fős csapata (Csukito, Gamplett úr, és Pinyő) nyerte óriási fölénnyel, 87.7km-t futva. A képről Pinyő alvás miatt hiányzik. Gratulálunk a szép teljesítményekhez 💪🏻🏆🥇🥈
#suhanj6 #race #raceweekend #runnersworld #runnersworld_hu #runstagram #runtoinspire #runningcommunity #fussbaszod #laufen #VictoryCeremony